Hakkımızda

OLGU İlk Yardım Eğitim Merkezi olarak kuruluş amacımız toplumun tün kesimlerine yönelik en anlaşılır, en yüksek kalitede ilk yardım eğitim hizmetlerini sunabilmektir.

Bu amaçla bünyemizde konusunda uzmanlaşmış eğitimci kadromuz ile firmalara ve bireylere ilk yardım eğitimleri vermekteyiz. Bu eğitimler sonucunda başarı gösteren kişilere bakanlık onaylı İlk Yardım Sertifikası ve İlk Yardımcı Kimlik Kartı vermektedir.

Şirketlerin tehlike sınıfına ve çalışan sayısına göre yasal olarak Sağlık Bakanlığından onaylı İlk yardım Eğitim Merkezlerinden ilk yardım eğitimi almış çalışan bulundurma zorunluluğu vardır.

Misyonumuz

İlk yardım bilincinin toplumumuzda yaygınlaşması için çalışmalar gerçekleştirmek ve ilk yardım eğitim sertifikası almış kişi sayısının ülkemizde artmasına katkı sağlayabilmektir.

Vizyonumuz

Hayati tehlike oluşturan hastalık ve kaza gibi tüm durumlarda ilgili sağlık ekipleri olay yerine ulaşıncaya kadar, doğru zamanda doğru şekilde müdahale gerçekleştirebilecek olan donanımlı, sertifikalı bireyler yetiştirebilmektir.

size nasıl yardım edebiliriz?

Bizimle bağlantıya geçmek için iletişim sayfamızdaki yollardan birini kullanın.

hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?